OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.18) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Action
ja: アクション

en: Download
ja: ダウンロード

en: Edit
ja: 編集

en: Test
ja: テスト

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Upload
ja: アップロード

en: Email
ja: メール

en: Line
ja: 行

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Sandbox
ja: サンドボックス

en: How can we help you?
ja: お手伝いしましょうか？
