OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.18) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Action
lv: Darbība

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Edit
lv: Labot

en: Test
lv: Tests

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Line
lv: Līnija

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Sandbox
lv: Smilšukaste
