OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.18) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
