OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.18) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Action
oc: Accion

en: Download
oc: Telecargament

en: Edit
oc: Modificar

en: Test
oc: Testar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Line
oc: Linha

en: Configuration
oc: Configuracion
