OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.18) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Test
ug: سىناق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Configuration
ug: لايىھە
