OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.18) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Action
vi: Thao tác

en: Download
vi: Tải về

en: Edit
vi: Sửa

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Upload
vi: Tải lên

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Line
vi: Dòng

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Box
vi: Hộp
