OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.19) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Description
ar: الوصف

en: Action
ar: إجراء

en: Download
ar: تحميل

en: Edit
ar: تحرير

en: Test
ar: الاختبار

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: Upload
ar: رفع

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Line
ar: السطر

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Attributes
ar: سمات

en: Reports
ar: التقارير
