OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.19) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Description
ca: Descripció

en: Action
ca: Acció

en: Download
ca: Baixa

en: Edit
ca: Edita

en: Test
ca: Prova

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Upload
ca: Puja

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Line
ca: Línia

en: Configuration
ca: Configuració

en: Attributes
ca: Atributs

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: Reports
ca: Informes
