OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.19) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Action
el: Ενέργεια

en: Download
el: Λήψη

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Test
el: Δοκιμή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Upload
el: Αποστολή

en: Line
el: Γραμμή

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Reports
el: Αναφορές
