OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.19) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Action
fi: Toiminto

en: Download
fi: Lataa

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Test
fi: Testi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Update
fi: Päivitys

en: Upload
fi: Siirrä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Line
fi: Rivi

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Sandbox
fi: Harjoittelualue

en: Reports
fi: Raportit
