OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.19) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Update
fil: Gawing bago

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Reports
fil: Mga ulat
