OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.19) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Description
he: תיאור

en: Action
he: פעולה

en: Download
he: הורדה

en: Edit
he: עריכה

en: Test
he: בדיקה

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Upload
he: העלאה

en: Email
he: דוא"ל

en: Line
he: שורה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Reports
he: דוחות

en: LinkedIn
he: לינקדין
