OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.19) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Description
is: Lýsing

en: Action
is: Aðgerð

en: Download
is: Hala niður

en: Edit
is: Breyta

en: Test
is: Prófa

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Update
is: Uppfæra

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Email
is: Netfang

en: Reports
is: Skýrslur
