OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.19) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Description
it: Descrizione

en: Action
it: Azione

en: Download
it: Scarica

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Update
it: Aggiorna

en: Upload
it: Carica

en: Email
it: E-mail

en: Line
it: Riga

en: Configuration
it: Configurazione

en: Attributes
it: Attributi

en: Reports
it: Resoconti
