OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.19) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Description
ka: აღწერა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Test
ka: ტესტი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Update
ka: განახლება

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Line
ka: ხაზი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Attributes
ka: ატრიბუტები
