OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.19) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Description
ku: دەربارە

en: Action
ku: کردار

en: Download
ku: داگرتن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Upload
ku: بارکردن

en: Email
ku: ئیمێل

en: Line
ku: هێڵ

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان
