OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.19) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Reports
lo: ບົດລາຍງານ
