OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.19) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Description
mg: Andinindininy

en: Update
mg: Ovana

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Reports
mg: Tatitra
