OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.19) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ
