OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.19) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Action
ps: چار

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Upload
ps: پورته کول

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Configuration
ps: سازول

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Reports
ps: راپورونه
