OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.19) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Upload
se: Bija neahttabáikái
