OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.19) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Reports
si: වාර්තා
