OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.19) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Description
sk: Popis

en: Action
sk: Akcia

en: Download
sk: Prevziať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Upload
sk: Nahrať

en: Email
sk: E-mail

en: Line
sk: Riadok

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Reports
sk: Hlásenia

en: Profile Type
sk: Typ profilu
