OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.19) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Action
th: แอคชั่น

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Edit
th: แก้ไข

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Email
th: อีเมล

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Reports
th: รายงานสถานะ
