OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.19) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Description
tr: Açıklama

en: Action
tr: Eylem

en: Download
tr: İndir

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Update
tr: Güncelle

en: Upload
tr: Yükle

en: Email
tr: E-posta

en: Line
tr: Hat

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Attributes
tr: Nitelikler

en: Custom CSS
tr: Özel CSS

en: Reports
tr: Raporlar
