Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Settings
bs: Postavke

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Query
bs: Upit
