OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.20) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Download
ast: Baxar

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Test
ast: Preba

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Upload
ast: Xubir

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Add block
ast: Amestar bloque

en: Line
ast: Llinia

en: Configuration
ast: Configuración

en: IP Address
ast: Direición IP
