OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.20) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Upload
bn: আপলোড

en: Email
bn: ইমেইল

en: Add block
bn: ব্লক যুক্ত কর

en: Line
bn: লাইন

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: IP Address
bn: আইপি ঠিকানা

en: Reports
bn: রিপোর্ট

en: Structure
bn: গঠন
