OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.20) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Username
da: Brugernavn

en: Cancel
da: Annullér

en: Block Title
da: Bloktitel

en: Action
da: Handling

en: Download
da: Hent

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Email
da: E-mail

en: Frequently Asked Questions
da: Ofte stillede spørgsmål

en: Add block
da: Tilføj blok

en: Client ID
da: Klient ID

en: Line
da: Linje

en: here
da: her

en: Configuration
da: Indstillinger

en: IP Address
da: IP-adresse

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration

en: Block description
da: Beskrivelse

en: Blocks
da: Blokke

en: Block body
da: Indhold

en: Manage fields
da: Håndtér felter

en: Reports
da: Rapporter

en: Date and Time
da: Dato og tid

en: Structure
da: Struktur

en: Full HTML
da: Fuld HTML

en: Current Plan
da: Nuværende aftale
