OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.20) - en to de translation catalogue (42 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Username
de: Benutzername

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Block Title
de: Blocktitel

en: Action
de: Aktion

en: Download
de: Herunterladen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Note:
de: Hinweis:

en: Save
de: Speichern

en: Upload
de: Hochladen

en: Email
de: E-Mail

en: Frequently Asked Questions
de: Häufig gestellte Fragen

en: Add block
de: Block hinzufügen

en: Client ID
de: Client-ID

en: Line
de: Zeile

en: here
de: hier

en: Configuration
de: Konfiguration

en: IP Address
de: IP-Adresse

en: Save Configuration
de: Konfiguration speichern

en: Block description
de: Blockbeschreibung

en: Blocks
de: Blöcke

en: Block body
de: Blockinhalt

en: Manage fields
de: Felder verwalten

en: Application
de: Anwendung

en: Paypal
de: PayPal

en: Note:
de: Hinweis:

en: Reports
de: Berichte

en: Go to
de: Gehe zu

en: Date and Time
de: Datum und Uhrzeit

en: Structure
de: Struktur

en: or
de: oder

en: Full HTML
de: Vollständiges HTML

en: Payment Methods
de: Bezahlmöglichkeiten

en: FREE
de: FREI

en: Current Plan
de: Aktueller Plan

en: How can we help you?
de: Wie können wir helfen?

en: Profile Type
de: Profiltyp

en: Setup Guides
de: Installationsanleitungen

en: Upgrade Now
de: Jetzt upgraden
