OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.20) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Add block
dz: སྡེབ་ཚན་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Block description
dz: ལེབ་དུམ་འགྲེལ་བཤད།

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་

en: Block body
dz: ལེབ་དུམ་མ་གཟུགས།
