OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.20) - en to es translation catalogue (36 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Cancel
es: Cancelar

en: Block Title
es: Título del Bloque

en: Action
es: Acción

en: Download
es: Descargar

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: Test
es: Prueba

en: Settings
es: Configuración

en: Note:
es: Nota:

en: Save
es: Guardar

en: Upload
es: Subir al servidor

en: Email
es: Correo electrónico

en: Frequently Asked Questions
es: Preguntas más frecuentes (FAQ)

en: Add block
es: Añadir bloque

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Line
es: Línea

en: here
es: aquí

en: Configuration
es: Configuración

en: IP Address
es: Dirección IP

en: Save Configuration
es: Guardar configuración

en: Block description
es: Descripción del bloque

en: Blocks
es: Bloques

en: Block body
es: Cuerpo del bloque

en: Manage fields
es: Administrar campos

en: Application
es: Aplicación

en: Note:
es: Nota:

en: Reports
es: Informes

en: Date and Time
es: Fecha y Hora

en: Structure
es: Estructura

en: Full HTML
es: HTML completo

en: Payment Methods
es: Métodos de pago.

en: Current Plan
es: Plan actual
