OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.20) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Line
gu: લીટી

en: Manage fields
gu: ક્ષેત્ર વ્યવસ્થાપન

en: Reports
gu: અહેવાલો
