OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.20) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Action
hr: Akcija

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Upload
hr: Otpremi

en: Email
hr: E-pošta

en: Add block
hr: Dodaj blok

en: Line
hr: Redak

en: here
hr: ovdje

en: Configuration
hr: Postavke

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Block description
hr: Opis bloka

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Block body
hr: Tijelo bloka

en: Manage fields
hr: Upravljanje poljima

en: Reports
hr: Izvješća

en: Structure
hr: Struktura
