OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.20) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Save
ht: Anrejistre

en: Block description
ht: Deskripsyon blòk

en: Full HTML
ht: HTML konplè
