OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.20) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Action
kk: Әрекет

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Test
kk: Тест

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Add block
kk: Блок құру

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Block body
kk: Блок мазмұны

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару

en: Reports
kk: Есептер
