OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.20) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Action
km: អំពើ

en: Download
km: ទាញយក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Add block
km: បន្ថែម​ប្លុក

en: Line
km: ជួរ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: Block description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​អំពី​ប្លុក

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Block body
km: តួ​របស់​ប្លុក

en: Manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល

en: Reports
km: របាយការណ៍

en: Structure
km: រចនា​សម្ព័ន្ធ
