OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.20) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Note:
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿ:

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Line
kn: ಸಾಲು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: IP Address
kn: IP ವಿಳಾಸ

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Application
kn: ಅನ್ವಯ

en: Date and Time
kn: ದಿನಾಂಕ ಹಾಗು ಸಮಯ
