OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.20) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Save
ky: Сактоо
