OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.20) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Block Title
lt: Bloko pavadinimas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Test
lt: Testas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Upload
lt: Įkelti

en: Email
lt: El. paštas

en: Frequently Asked Questions
lt: Dažnai užduodami klausimai

en: Add block
lt: Pridėti bloką

en: Line
lt: Eilutė

en: here
lt: čia

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Blocks
lt: Blokai

en: Block body
lt: Bloko turinys

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Structure
lt: Struktūra

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML
