OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.20) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Cancel
mr: रद्द

en: Block Title
mr: ब्लॉकचे  शीर्षक

en: Action
mr: कृती

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Test
mr: चाचणी

en: Settings
mr: संरचना

en: Note:
mr: टीप:

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Upload
mr: अपलोड

en: Email
mr: ईमेल

en: Line
mr: रेषा

en: here
mr: येथे

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Reports
mr: अहवाल

en: Structure
mr: आराखडा
