OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.20) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Download
nn: Last ned

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Upload
nn: Last opp

en: Add block
nn: Lag blokk

en: here
nn: her

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Block description
nn: Beskriving av blokken

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Block body
nn: Innhaldet i blokken

en: Reports
nn: Rapportar

en: Structure
nn: Struktur
