OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.20) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Add block
or: ବ୍ଲକ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Block description
or: ବ୍ଲକ ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Block body
or: ବ୍ଲକ ର ଅଂଶ
