OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.20) - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Block Title
pl: Tytuł bloku

en: Action
pl: Akcja

en: Download
pl: Pobierz

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Frequently Asked Questions
pl: Najczęściej zadawane pytania

en: Add block
pl: Dodaj blok

en: Line
pl: Linia

en: here
pl: tutaj

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Block description
pl: Opis bloku

en: Blocks
pl: Bloki

en: Block body
pl: Treść bloku

en: Manage fields
pl: Zarządzaj polami

en: Application
pl: Aplikacja

en: Note:
pl: Notatka:

en: Reports
pl: Raporty

en: Go to
pl: Idź do

en: Structure
pl: Struktura

en: Application Name
pl: Nazwa aplikacji

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: Payment Methods
pl: Sposoby płatności

en: FREE
pl: BEZPŁATNY

en: Setup Guides
pl: Przewodniki po konfiguracji

en: Upgrade Now
pl: Zaktualizuj teraz
