OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.20) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Cancel
sq: Anulo

en: Action
sq: Veprimi

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Add block
sq: Shto një bllok

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Block description
sq: Përshkrimi i bllokut

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Block body
sq: Trupi i bllokut

en: Reports
sq: Raportet
