OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Action
cs: Akce

en: Download
cs: Stáhnout

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Upload
cs: Nahrát

en: Email
cs: E-mail

en: Add block
cs: Přidat blok

en: Header
cs: Hlavička

en: Line
cs: Řádek

en: here
cs: zde

en: Configuration
cs: Nastavení

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Block description
cs: Popis bloku

en: Blocks
cs: Bloky

en: Block body
cs: Tělo bloku

en: Manage fields
cs: Správa polí

en: Application
cs: Aplikace

en: Reports
cs: Logy

en: Structure
cs: Struktura

en: Full HTML
cs: Plné HTML

en: FREE
cs: ZDARMA
