OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add block
bs: Dodaj blok

en: Block description
bs: Opis bloka

en: Blocks
bs: Blokovi

en: Block body
bs: Tijelo bloka

en: Manage fields
bs: Upravljaj poljima

en: Full HTML
bs: Kompletan HTML
