OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Action
eo: Ago

en: Download
eo: Elŝutu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Frequently Asked Questions
eo: Ofte Demanditaj Demandoj

en: Add block
eo: Aldonu blokon

en: Header
eo: Kaplinio

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Google
eo: Guglo

en: Block description
eo: Priskribo de la bloko.

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Block body
eo: Korpo de la bloko

en: Manage fields
eo: Agordu kampojn

en: Reports
eo: Raportoj

en: Structure
eo: Strukturo
