OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Block Title
eu: Blokearen izenburua

en: Action
eu: Ekintza

en: Download
eu: Deskargatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Upload
eu: Igo

en: Email
eu: Eposta

en: Frequently Asked Questions
eu: Ohiko galderak

en: Add block
eu: Gehitu blokea

en: Header
eu: Goiburua

en: here
eu: hemen

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: Block description
eu: Blokearen azalpena

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Block body
eu: Blokearen testua

en: Manage fields
eu: Kudeatu eremuak

en: Reports
eu: Txostenak

en: Structure
eu: Egitura

en: Full HTML
eu: HTML Guztia
