OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Upload
se: Bija neahttabáikái
